پربیننده ترین
کد خبر : 27787
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 بهمن 1395 - 17:23
پلی آف لیگ برتر والیبال؛
کاله آمل به مصاف شهرداری ارومیه می رود
تیم کاله آمل در مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال فردا به مصاف شهرداری ارومیه می رود.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ سی امین دور مسابقات قهرمانی لیگ برتر والیبال مردان که با نام (یادواره شهدای منا) در یک گروه مقدماتی از 28 مهرماه با حضور 12 تیم آغاز شد ، پس از اتمام بازی ها در دور مقدماتی و مشخص شدن هشت تیم صعود کرده به مرحله پلی آف رسید و از فردا چهارشنبه بیستم بهمن ماه، رقابت ها برای کسب عنوان قهرمانی در مرحله پلی آف آغاز می شود.

 

تیم شهرداری ارومیه که با 14 برد و 8 باخت و با کسب 42 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفت به مصاف تیم ششم جدول یعنی کاله آمل خواهد رفت.

 

تیم کاله آمل در دور مقدماتی با 10 برد و 12 باخت و با کسب 32 امتیاز موفق شد با قرار گرفتن در رده ششم جدول به دور پلی آف صعود کند.

 

بر این اساس فردا در مرحله اول پلی آف تیم های شهرداری ارومیه و کاله آمل برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم به مصاف هم خواهند رفت.

 

این دو تیم سه بار با هم مصاف خواهند داشت تا در پایان تیمی که موفق به کسب دو برد از سه دیدار شود ، در جمع چهار تیم پایانی این رقابت ها قرار بگیرد.

 

دیدارنخست این دو تیم فردا به میزبانی ارومیه راس ساعت 16:00 در سالن غدیر آغاز خواهد شد و دومین دیدار ، چهارشنبه 27 بهمن ماه در شهر آمل برگزار خواهد شد و اگر کار به دیدار سوم بکشد، سومین دیدار این دو تیم در شهر ارومیه برگزار خواهد شد./ایلنا

 

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن