پربیننده ترین
کد خبر : 27789
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 بهمن 1395 - 22:34
وزن کشی کشتی گیران در مسابقات شهید هاشمی نژاد انجام شد
وزن کشی 171 کشتی گیر داخلی و خارجی شرکت کننده در چهاردهمین مسابقات کشتی بین المللی آزاد جام شهید هاشمی نژاد سه شنبه شب در بهشهر انجام شد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ وزن کشی 171 کشتی گیر داخلی و خارجی شرکت کننده در چهاردهمین مسابقات کشتی بین المللی آزاد جام شهید هاشمی نژاد سه شنبه شب در بهشهر انجام شد.

 

بر اساس نتایج به دست آمده در وزن 50 کیلوگرم 25 کشتی گیر ، 60 کیلوگرم 53 نفر ، 74 کیلوگرم 68 نفر و 96 کیلوگرم 26 کشتی گیر در روز نخست این رقابت ها روی تشک می روند .


چهاردهمین دوره مسابقات کشتی جام شهید هاشمی نژاد از فردا چهارشنبه 20 بهمن در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر آغاز می شود.


رئیس هیات کشتی بهشهر گفت:کشتی گیران خارجی شرکت کننده در این رقابت ها از کشورهای داغستان ، گرجستان ، ارمنستان ، آذربایجان و آرژانتین هستند که تاکنون غیر از آذربایجان ، کشتی گیران بقیه کشورها وارد بهشهر شدند.


مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد از رویدادهای مهم ورزشی است که در سال های اخیر به صورت منظم با شرکت تیم های خارجی و برترین های استان های کشور در رده سنی جوانان برگزار شده و امسال هم هشت وزن در رده جوانان در این مسابقات شرکت می کنند .


 سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد با حضور 16 تیم داخلی و چهار تیم خارجی روزهای 15 و 16 بهمن پارسال در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شده بود./ایرنا


در دوره سیزدهم این مسابقات تیم بهشهر میزبان مسابقات با کسب 62 امتیاز قهرمان شد و داغستان با 57 امتیاز دوم و تهران با 47 امتیاز سوم شده بود.


چهاردهمین دوره این مسابقات روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 20 و 21 بهمن به میزبانی بهشهر برگزار می شود.

 

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن