پربیننده ترین
کد خبر : 27794
تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 بهمن 1395 - 06:07
نتایج چهار وزن اول جام شهید هاشمی‌نژاد مشخص شد
نتایج چهار وزن اول چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد چهارشنبه شب مشخص شد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ چهاردهمین مسابقات بین المللی کشتی شهید هاشمی نژاد صبح چهارشنبه با رفتن 171 کشتی گیر چهار وزن اول بر روی تشک آغاز شد.


در وزن 50 کیلوگرم امیر پرسته از تیم شهید هاشمی نژاد بهشهر اول شد ، مقام دوم به علی فاتحی از تهران رسید و سید محمد محمودی و رضا علیزاده کفشگر به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.


مقام اول وزن 60 کیلوگرم به حامد رحیمی از تیم البرز رسید ، شامیل گاژیف از داغستان به مقام دوم دست یافت و علی فغانی از بهشهر و مهدی شیرازی از شهریار مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.


در وزن 74 کیلوگرم ' سیف الله علم اف ' از داغستان به مقام قهرمانی رسید ، ' فریبرز بابایی' از بهشهر دوم شد و ابراهیم قلی پور از بهشهر و محسن مصطفوی از آذربایجان شرقی سوم شدند..


' امیر رضا فتاحی' هم مقام قهرمانی وزن 96 کیلوگرم را از آن خود کرد ، 'ارسلان تاتاری' از خراسان رضوی دوم شد و مقام سوم مشترک هم به سجاد عزیزی از توابع تهران و محسن رضایی از البرز رسید.


بر اساس اعلام برگزارکنندگان این دوره زا مسابقات ، به بهترین های هر وزن به ترتیب مقام نخست 500 دلار، نفر دوم 300 دلار و نفرات سوم مشترک 150 دلار اهدا شد.


به گزارش ایرنا، در روز اول این دوره از مسابقات ، در وزن 50 کیلوگرم 25 کشتی گیر، 60 کیلوگرم 53 نفر ، 74 کیلوگرم 68 نفر و 96 کیلوگرم 26 کشتی گیر بر روی تشک رفتند.


مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد از رویدادهای مهم ورزشی است که در سال های اخیر به صورت منظم با شرکت تیم های خارجی و برترین های استان های کشور در رده سنی جوانان برگزار شده است و امسال هم 8 وزن در رده جوانان در این مسابقات شرکت دارند .


سیزدهمین دوره رقابت های کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد با حضور 16 تیم داخلی و چهار تیم خارجی روزهای 15 و 16 بهمن پارسال در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شده بود.


در دوره سیزدهم این مسابقات تیم بهشهر میزبان مسابقات با کسب 62 امتیاز قهرمان شد و داغستان با 57 امتیاز دوم و تهران با 47 امتیاز سوم شده بود.


چهاردهمین دوره این مسابقات فردا پنجشنبه رقابت 177 کشتی از چهار وزن باقی مانده ادامه می یابد.


25 تیم داخلی و خارجی در این دوره از مسابقات حضور دارند.ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن