پربیننده ترین
کد خبر : 27805
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 بهمن 1395 - 00:41
انتصاب امیرنیا شوبی به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل
طی حکمی از سوی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، حبیب الله امیرنیا شوبی به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل منصوب شد.

طی حکمی از سوی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران، حبیب الله امیرنیا شوبی به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل منصوب شد.
به گزارش شمال ورزشی در متن حکم آمده است:
جناب آقای حبیب الله امیرنیا شوبی
سلام علیکم؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با توجه به شناختی که از شما سراغ دارم، بموجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند قادر منان و با بهره مندی از روحیه جهادی و خدمت صادقانه، با نگاه دقیق، علمی و کارشناسی و بکارگیری همه ظرفیتهای موجود خصوصا نیروی انسانی توانمند، در مسیر ارائه خدمات شایسته، ماندگار و گسترده به نیروهای خدوم با هدف ارائه خدمت به ورزشکاران، قهرمانان و جوانان و عموم مردم با رعایت ضوابط و مقررات موفق و موید باشید.
توفیق روز افزون جنابعالی را در سایه الطاف حضرت ولی عصر(عج) از خداوند بزرگ و متعال خواستارم.

سایت شمال ورزشی این انتصاب را به برادر عزیز آقای امیری نیا تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت می نماید.

 
نظر بینندگان
22 بهمن
1395/11/24 - 09:50
دیو چو بیرون رود فرشته درآمد
فجر آفرینان ورزشی
1395/11/24 - 09:52
جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
هیات ورزشی
1395/11/25 - 19:36
آوردن انصار از اولش اشتباه بود و از روی لجاجت یک نماینده خدایی و پیغمبری در این مدت انصار هر کاری دلش خواست کرد و هیچ کس جلودارش نبود خدا کند حبیب ورزش بابل بتواند عقب ماندگی ها و خرابکاری های از روی عمد این مدت اخیر را جبران نماید ... ما که در هیات ورزشی خودمان بجز تغییر غیرفنی و از روی سلایق شخصی رئیس اداره برای امیال شخصی وی چیزی ازش ندیدیم ... کارهای نمایشی و عکسهای یادگاری و ... آفت ورزش بابل شده بود . خدا اموات مدیرکل باجرات ورزش استان را بیامرزد که بالاخره دست به تیغ جراحی ورزش بابل برد و ما را نجات داد ... همه با هم پیش بسوی شکوفایی مجدد ورزش بابل با حبیب صادق و سالم و پاکدست و پرتلاش ورزش بابل
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن