پربیننده ترین
کد خبر : 27810
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 بهمن 1395 - 15:34
سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل:
جایگاه فعلی خونه به خونه حق این باشگاه و هواداران نیست
جایگاه فعلی خونه به خونه حق این باشگاه و هواداران خونگرمش نیست و ما باید با برد در بازی های آینده علاوه بر ارتقاء جایگاهمان در جدول هواداران را خوشحال کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت تیم ما در ادامه رقابت های لیگ دسته اول برای رسیدن به جرگه مدعیان لیگ در بازی های آینده فرصتی برای اشتباه ندارد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ نادردست نشان یکشنبه درآستانه دیدارتیمش با فولاد یزد دربابل درهفته بیست وچهارم لیگ دسته اول درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود : جایگاه فعلی خونه به خونه حق این باشگاه و هواداران خونگرمش نیست و ما باید با برد در بازی های آینده علاوه بر ارتقاء جایگاهمان در جدول هواداران را خوشحال کنیم.


وی اضافه کرد : نیم فصل دوم بازی در برابر هر تیمی حکم فینال را برای تیم ها دارد به طوری که تیم های پایین جدولی برای جلوگیری از سقوط و بالا جدولی برای صعود به لیگ برتر تمام قد بازی می کنند.


سرمربی قائمشهری خونه به خونه بابل اظهارداشت : هر بازی برای تیم ها سخت خواهد بود و تیمی برنده میدان و بازی است که بتواند با جنگندگی و دوندگی به برد برسد و راهش را ادامه دهد.


دست نشان افزود : تیم ما سه بازی اخیر را در بازی خانگی و خارج خانه باخت و در جدول نیز به نسبت جایگاه تیمی وضعیت خوبی ندارد و ما باید در برابر فولاد یزد در هفته بیست و چهارم لیگ به برتری برسیم.


خونه به خونه بابل که هم اکنون در 23 بازی با 32 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارد، هفته بیست و چهارم دوشنبه 25 بهمن ماه (فردا) میزبان فولاد یزد است که با 18 امتیاز از 23 بازی گذشته در رده 16 جدول 18 تیمی قرار دارد.


سرمربی تیم خونه به خونه گفت : در کسوت مسوول کادرفنی این تیم در 2هفته اخیرتلاش کردم تا کارهای تاکتیکی خوبی را با بازیکنان داشته باشیم و ما علاوه بر کار فنی نیاز به دوندگی بازیکنان داریم و در رقابت های لیگ یک این دوندگی است که تیم ها را پیروز میدان می کند.


دست نشان افزود : به هرحال ظرفیت تیم ما همین بازیکنان فعلی هستند که با تفکر سرمربی قبلی خونه به خونه با باشگاه قرارداد بستند و ما باید با همین بازیکنان بازی آینده را دنبال کنیم.


علی مرزبان تا هفته 20 رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان سرمربی تیم خونه به خونه بابل بود که به دلیل نتایج ضعیف از کارش برکنار شد.


مازندران 2تیم در رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان دارد که نساجی از 23 بازی با 35 امتیاز در رده هشتم و خونه به خونه با همین تعداد بازی با 32 امتیاز در رده دهم قرار دارد.


در این رقابت های 18 تیمی تیم سپیدرود رشت با 43 امتیاز در رده اول و ملوان با 41 امتیاز از 23 بازی در رده دوم قرار دارد و از تیم های دارای بخت بالا برای صعود به لیگ برتر هستند./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن