پربیننده ترین
کد خبر : 27823
تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 بهمن 1395 - 12:31
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران:
شانس برابر کاله و شهرداری ارومیه برای صعود به مرحله نیمه نهایی
پیش بینی نتیجه و اینکه کدام تیم در بازی سوم برنده هست، از هم اکنون خیلی سخت است و هر 2تیم شانس برابری برای صعود به مرحله نیمه نهایی دارند.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ سرمربی تیم کاله مازندران پس از پیروزی ارزشمند تیمش برابر شهرداری ارومیه  گفت: بازیکنان کاله دراین دیدار عملکرد قابل قبولی داشتند وبه خوبی توانستند کارهای تاکتیکی را در زمین پیاده کنند.


بهروز عطایی افزود: از بچه ها رضایت کامل دارم، آنها در حد توانشان عالی ظاهر شدند و با عملکرد خوب بازیکنانم به نتیجه دلخواه مان که پیروزی درمقابل هواداران مان بود، دست یافتیم.


وی ادامه داد: شهرداری ارومیه تیم پر قدرت و پرمهره ای دراین فصل بوده وشکست دادن این تیم کارآسانی نبوده، هر چند بسیاری از بازیکنان این تیم برابر بازیکنان جوان وباانگیزه حریف مقابل کاله خوب بازی نکردند ولی با وجود بازیکنان نام‌آشنا دست مربی برای تعویض‌های مکرر باز بود.


سرمربی کاله مازندران با بیان اینکه تیم ما در شرایط بسیار سختی پس از بازیهای مرحله برگشت بازیهای حذفی را آغاز کرده است، با این وجود در بازی نخست در جو بسیار سنگینی که فشار زیادی توسط تماشاگران ارومیه ایجاد شده بود، بازیکنان جوان ما تحت تاثیرقرار گرفتند وبازی را واگذار کردند.


سرمربی تیم والیبال کاله مازندران اضافه کرد: پیش بینی نتیجه واینکه کدام تیم در بازی سوم برنده هست، از هم اکنون خیلی سخت است، اما قطعا این بازی آسان نخواهد بود و هر 2تیم شانس برابری برای صعود به مرحله نیمه نهایی دارند./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن