پربیننده ترین
کد خبر : 27892
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 اسفند 1395 - 20:18
شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال در جایگاه هفتم قرار گرفت
تیم شهروند ساری در هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور با شکست مقابل تاسیسات دریایی به مقام هفتم بسنده کرد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ در هفته بیست و ششم و پایانی رقابتهای این فصل لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور تیم شهروند از ساعت 16 عصر امروز در سالن سیدرسول حسینی ساری پذیرای تیم تاسیسات دریایی تهران بود که این دیدار با  نتیجه 5 بر 3 به سود تیم مهمان پایان یافت.

گلهای یاران وحید شمسایی در تیم تاسیسات را امروز عروجی سه بار و وفایی و شجری به ثمر رساندند و گلهای تیم شهروند را محمد طاهری،طه مرتضوی و حمید رضا ره انجام  وارد دروازه حریف کردند.
 

تیم شهروند ساری در پایان این فصل رقابتهای لیگ برتر  فوتسال باشگاههای کشور با 37 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت و تیم تاسیسات دریایی هم با 50 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی به کار خود پایان داد.
 

تیم گیتی پسند اصفهان با 60 امتیاز قهرمان این فصل لیگ برتر فوتسال کشور شد و دبیری تبریز با 59 امتیاز  و مس سونگون با 58 امتیاز به مقامهای دوم و سوم این رقابتها دست یافتند.

 
نکته قابل توجه در بازی امروز تیمهای شهروند و تاسیسات ، خداحافظی بازیکن با سابقه تیم شهروند محمودلطفی بود که بین دو نیمه از دنیای فوتسال خداحافظی کرد. 
 

تیم شهروند ساری در رقابتهای امسال لیگ برتر  فوتسال باشگاههای کشور با 11 برد، 4 مساوی و 11 باخت و 88 گل زده و 92 گل خورده و کسب 37 امتیاز به کار خود پایان داد.
 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن