پربیننده ترین
کد خبر : 27895
تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 اسفند 1395 - 20:43
بهزیستی مازندران قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته
تیم بهزیستی مازندران به عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته در سال 95 دست یافت.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ سرانجام پس از 14 هفته رقابت و برگزاری 56 بازی با حضور 8 تیم، بهزیستی مازندران به عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته در سال 95 دست یافت، ذوب آهن اصفهان نایب قهرمان شد و تیم گسترش فولاد نیز در جایگاه سوم ایستاد.

 

تیم‌های پالایش نفت آبادان، روان کارهای گلستان، شهرداری اراک، شهرداری ارومیه و هیات جانبازان فارس نیز به ترتیب عناوین چهارم تا هشتم لیگ امسال را بدست آوردند.

 

در آخرین هفته از رقابت‌های دور برگشت نیز 3 دیدار برگزار شد که تیم بهزیستی مازندران با نتیجه 3 بر یک شهرداری ارومیه را شکست داد، پالایش نفت آبادان 3 بر صفر از سد روان کارهای گلستان گذشت و گسترش فولاد تبریز هم با نتیجه 3 بر یک ذوب آهن اصفهان را مغلوب کرد.

 

مراسم اختتامیه این مسابقات نیز به میزبانی تبریز و با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، مدیر کل بهزیستی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر عامل باشگاه فرهنگی، ورزشی گسترش فولاد تبریز، رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی، مدیر کل بهزیستی مازندران، رئیس انجمن والیبال معلولین، رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته و مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته برگزار و از تیم‌های برتر تقدیر شد.

 

پیش از آخرین دیدار لیگ برتر نیز بازیکنان با اهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند و در مراسم اختتامیه نیز هادی رضایی، مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته، با اهدای لوح تقدیر از مدیر عامل باشگاه‌های ذوب آهن اصفهان، گسترش فولاد تبریز، روان کارهای گلستان، شهرداری ارومیه، شهرداری اراک، پالایش نفت آبادان، بهزیستی مازندران و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تقدیر کرد./فارس

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن