پربیننده ترین
کد خبر : 27920
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 اسفند 1395 - 17:24
عضو فراکسیون ورزش مجلس :
کمیته حقیقت‌یاب درباره بازی نساجی و خونه‌به‌خونه تشکیل می شود
با هماهنگی صورت گرفته با وزیر ورزش و جوانان، گروه حقیقت‌یاب به مازندران اعزام می‌شود تا اتفاق دیدار تیم‌های نساجی و خونه‌به‌خونه مورد بررسی قرار گیرد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ عضو فراکسیون ورزش مجلس و نماینده مردم قایم شهر گفت:کمیته حقیقت‌یاب درباره حاشیه‌های بازی نساجی و خونه‌به‌خونه بابل تشکیل می‌شود.

 

سیدعلی ادیانی گفت: با هماهنگی صورت گرفته با وزیر ورزش و جوانان، گروه حقیقت‌یاب به مازندران اعزام می‌شود تا با رعایت تمامی موازین اتفاق دیدار تیم‌های نساجی مازندران و خونه‌به‌خونه بابل مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی با اشاره به این‌که «گروه حقیقت‌یاب با دقت به بررسی مستندهای موجود به صورت بی‌طرفانه می‌پردازند»، تصریح کرد: تمامی مستنداتی که از تیم نساجی و خونه‌به‌خونه بابل وجود دارد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تا موضوع شفاف‌سازی شود.

 

وی افزود: پس از مذاکره با مسوولان و دست‌اندر کاران مربوطه، به جستجوی بیشتر برای درستی حقیقت باید پرداخت تا گزارشی تنظیم شود و در نهایت رای صادر شده از سوی کمیته انظباطی تغییر کند.

 

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به این‌که «وزارت ورزش و جوانان به لحاظ ساختاری و هویت حقوقی مستقل، قادر به صدور دستورهای اداری به فدراسیون فوتبال نیست»، خاطرنشان کرد: به دلیل مدیریت کلان، حاکمیت امر ورزش و مسائل مرتبط به آن که به عهده وزارت ورزش و جوانان است، از آن‌ها در خواست شد تا پیگیری داشته باشند و نظرات کارشناسی آن‌ها برای اعضای کمیته انضباطی و کمیته استیناف مورد توجه قرار گیرد.

 

وی افراط و تفریط و نادیده گرفتن و بی‌توجهی به همه جوانب مسئله به طوری که در رای اثرگذار باشد و آن را به لحاظ عدالت تحت‌الشعاع قرار دهد را نامناسب دانست و گفت: اعلام نظر از سوی کمیته انضباطی با عجله همراه بود و در  این فاصله کوتاه ابعاد قضیه و مستندات و واقعیات  به همراه مدارک از سوی دو طرف به کمیته انضباطی نرسیده است. امیدواریم کمیته انصباطی به دلیل عجله در رای صادر شده بتواند تغییر نظر دهد.

 

وی درخواست کنترل و پرینت حساب‌های بانکی سه نفر از افراد مسئول درباره بازی تیم نساجی و خونه به خونه از سوی دادستانی تهران پیش از بازی و پس از دربی را شایعه دانست و آن را تکذیب کرد./ایسنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن