پربیننده ترین
کد خبر : 28021
تاریخ انتشار : یکشنبه 10 ارديبهشت 1396 - 13:18
فغانی داور بازی حساس نساجی و سپیدرود رشت
علیرضا فغانی، داور باتجربه فوتبال ایران قاضی دیدار حساس سپیدرود رشت و نساجی مازندران شد.

 

علیرضا فغانی، داور باتجربه فوتبال ایران که سابقه قضاوت فینال رقابت‌های فوتبال المپیک برزیل را در کارنامه دارد قاضی دیدار حساس سپیدرود رشت و نساجی مازندران شد.

به گزارش شمال ورزشی؛ مسابقات فوتبال در لیگ دسته اول کم کم به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود و مانند سال‌های قبل تیم‌هایی که بهتر عمل کردند به لیگ برتر صعود کرده و تیم‌های ضعیف یا از لیگ برتر به دسته یک نقل مکان می‌کنند و یا وضعیت بدتر می‌شود به لیگ دسته دوم سقوط می‌کنند.

 

نساجی و خونه‌به‌خونه دو تیمی هستند که به‌عنوان نماینده مازندران در لیگ دسته اول حضور دارند و با وجود فراز و نشیب‌های فراوان هیچ‌کدام نتوانستند به لیگ دسته برتر صعود کنند.

 

محمد عباس‌زاده، بازیکن این فصل نساجی توانست با به ثمر رساندن 23گل آقای گل لیگ شود تا بار دیگر توانایی‌های خود را به اثبات برساند و چشم به دیدارهای باقیمانده دارد تا شاید بتواند به یاد مرحوم هادی نوروزی 24 گله شود.

 

طبق اعلام قبلی قرار بود دیدار نساجی و خونه‌به‌خونه هشتم اردیبهشت ماه سال‌جاری برگزار شود که لغو شد و نساجی یازدهم اردیبهشت به دیدار تیم فوتبال سپیدرود رشت می‌رود.

 

 علیرضا فغانی، داور با تجربه فوتبال ایران که  سابقه قضاوت فینال رقابت‌های فوتبال المپیک برزیل را در کارنامه دارد قاضی دیدار حساس سپیدرود رشت و نساجی مازندران شد.

 

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران با 32بازی، 46 امتیاز کسب کرد و در مکان دهم جدول قرار دارد و سپیدرود دشت با 33 بازی، 58 امتیاز به‌دست آورد و در مکان دوم جدول قرار دارد./فارس

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن