پربیننده ترین
کد خبر : 28037
تاریخ انتشار : جمعه 15 ارديبهشت 1396 - 10:46
رئیس هیات بدن سازی وپرورش اندام آمل:
لغو برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران در آمل
با وجود تمهیدات لازم ، برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران به میزبانی این شهرستان لغو و به زمان دیگری موکول شد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ رئیس هیات بدن سازی وپرورش اندام آمل گفت که با وجود تمهیدات لازم ، برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران به میزبانی این شهرستان لغو و به زمان دیگری موکول شد.


پیش از این اعلام شده بود که این مسابقه 22 اردیبهشت در آمل برگزار می شود .


محسن رحمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، علت لغو این مسابقات را همزمانی برگزاری آن با دوره تبلیغات انتخاب ریاست جمهوری و شوراها و درگیر بودن برخی دستگاههای متولی در برگزاری مسابقات انتخابات اعلام کرد.


وی اضافه کرد : فدراسیون بدن سازی و پرورش اندام هم با تعویق این مسابقات در روز 22 اردیبهشت ماه موافقت و تعیین زمان دوباره برای برگزاری این مسابقات را به روزهای آینده موکول کرد.


رییس هیات بدن سازی وپرورش اندام آمل گفت : برخی حامیان مالی خوبی برای این مسابقات در آمل اعلام آمادگی کردند و مشکلی از بابت برگزاری مسابقات در این شهرستان وجود ندارد.


رحمانی یادآورشد : شهرستان آمل استعدادهای بسیاری در حوزه ورزش دارد و انتظار است که مسئولان شهرستان آمل هم با توجه به میزبانی مسابقات کشوری، نگاه ویژه وتوجه خاص به این رویداد مهم داشته باشند.


مکان برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران و انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی در محوطه پارک دهکده طلایی شهر آمل تعیین شده بود.


شهرستان بیش از 400 هزار نفری آمل ، دارای حدود 13 هزار ورزشکار سازمان دهی شده ، است.


در سال گذشته 27 نشان آسیایی، جهانی و بین‌المللی توسط ورزشکاران این شهرستان کسب شد./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن