پربیننده ترین
کد خبر : 28043
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 ارديبهشت 1396 - 10:36
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل:
انتقال تیم فوتبال اکسین البرز به آمل
تیم فوتبال دسته اولی اکسین البرز به شهرستان آمل منتقل می شود.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت : مراحل حقوقی و قانونی برای انتقال تیم فوتبال اکسین البرز به شهرستان آمل به خوبی درحال انجام است. 

 

 ناصر نصری شاهاندشت با ابراز امیدواری درباره اینکه این انتقال با خواست و اراده جدی مدیرعامل اکسین به زودی عملی شود افزود : هم اکنون هیچ مشکلی بر سر انتقال تیم اکسین البرز به شهرستان آمل وجود ندارد و با توجه به علاقه مندی مالک و مدیرعامل تیم اکسین به زادگاه خود ، شهرستان آمل، روند این انتقال به خوبی پیش می رود.
 
به گفته وی ، در ماههای گذشته چند نشست با مدیرعامل و مسئول حقوقی باشگاه اکسین برگزار شد و تمایل خودشان را برای این انتقال به شهرستان آمل به طور کامل اعلام کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت : در چند روز آینده نشستی هم با مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و نیز معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان برگزار و همه جوانب انتقال بدون مشکل بررسی و انجام می شود.

نصری با بیان اینکه یکی از شرط های اداره ورزش و جوانان آمل برای انتقال تیم فوتبال دسته یکی اکسین تکمیل ورزشگاه نیمه کاره شهید چمران آمل ، گفت : متاسفانه این ورزشگاه با ظرفیت پنج هزار نفری بیش از 10 سال به علت مشکلات اقتصادی کشور و نبود اعتبار لازم نیمه کاره باقی مانده است.

وی افزود : درخواست این اداره از مالک باشگاه اکسین تقبل تکمیل ورزشگاه نیمه تمام است ، هر چند در سفر ماه گذشته وزیر ورزش و جوانان به آمل و پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی قول هایی برای پیشرفت ورزشگاه داده شده که امیدواریم با اختصاص اعتبارهای ملی و نیز باشگاه اکسین این ورزشگاه تکمیل و برای مسابقات آماده شود.

تیم فوتبال اکسین در نخستین فصل حضور خود در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور جام آزادگان  بازی لیگ خود را با هدایت فیروزکریمی در شهرستان کرج ،آغاز کرد.

با تصمیم مدیران این باشگاه واز نیم فصل دوم با اخراج کریمی، هدایت این تیم دسته یکی به " یحیی گل محمدی" سرمربی محمودآبادی سپرده شد ودرمجموع  34 بازی رفت وبرگشت با کسب 49 امتیاز وقرار گرفتن در مکان هفتم جدول لیگ را به پایان رساند.
 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن