پربیننده ترین
کد خبر : 28048
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 - 17:20
رعدی از تعطیلی شهروند ساری انتقاد کرد
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری به دلیل تعطیلی باشگاه که به خاطر کاندیدا شدن مدیرعامل در انتخابات شورای شهر به وجود آمده انتقاد کرد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری به دلیل تعطیلی باشگاه که به خاطر کاندیدا شدن مدیرعامل در انتخابات شورای شهر به وجود آمده انتقاد کرد.

 

علیرضا رعدی درباره حضور تیم فوتسال شهروند ساری در لیگ برتر ۹۶ اظهار کرد: سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه درگیر انتخابات شورای شهر بوده و به دلیل مشغله زیاد، صحبت خاصی درباره وضعیت تیم نشده است. در پایان فصل ۹۵ صحبت از تمدید قرارداد بازیکنان و کادرفنی بود و قرار شده من هم سرمربی تیم باشم. با این حال فکر می‌کنم از اول خرداد برای بستن تیم استارت بزنیم.

 

سرمربی شهروند ساری در ادامه با انتقاد از وضع موجود، گفت: به مسئولان باشگاه هم گفتم که بهترین زمان برای شروع، اول اردیبهشت است. متاسفانه بازیکنانی که دنبالشان بودیم، با تیم های دیگر قرارداد می بندند و از دست می روند. به عنوان مثال بسیار علاقه داشتیم تا مسلم اولادقباد را جذب کنیم اما این بازیکن با تاسیسات دریایی قرارداد بست. همچنین احمد اسماعیل پور در لیست من قرار داشت اما به دلیل غفلت، نتوانستیم جذبش کنیم و او هم به گیتی پسند پیوست. باشگاه همانطور که گفتم به دلیل انتخابات تعطیل شده و من هم آدمی نیستم که بخواهم خودم با بازیکن تماس گرفته و مذاکره کنم. این کارها را بهتر است، باشگاه پیگیری کند.

 

رعدی ادامه داد: تیمی که می خواهد موفق شود باید برای دوره بدنسازی، اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه برنامه داشته باشد تا در ابتدای فصل، از شرایط مسابقه دور نباشد. اگر شهروند در لیگ اخیر نتیجه خوبی گرفت، به این خاطر بود که ما در تعطیلات دو ماهه توانستیم خودمان را به شرایط ایده آل برسانیم. من با اینکه تیمم بیست روز قبل از لیگ استارت بزند، مخالفم و معتقدم باید برای هر ساعت، برنامه داشته باشیم.

 

وی همچنین با بیان اینکه چند پیشنهاد از تیم های دیگر دارد، گفت: اولویتم، مربیگری در ساری است چون قلبا این شهر را دوست دارم. حتی پیشنهاد مالی تیم های دیگر بهتر از ساری است اما جو اینجا را دوست دارم. با این حال اگر ساری نشد، برایم اهمیتی ندارد و حتی اگر خانه نشین هم شوم، ناراحت نیستم.

 

رعدی در پایان تاکید کرد: شهروند نیاز به تقویت دارد. ما هر چه سریع تر باید وارد بازار نقل و انتقالات شویم چون حداقل سه مهره در پست های حساس نیاز داریم. ما فصل قبل، ۹۰ گل به ثمر رساندیم اما به همین میزان هم گل خوردیم. بنابراین ساختار دفاعی تیم مشکل دارد و باید آن را تقویت کنیم./ایسنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن