پربیننده ترین
کد خبر : 28064
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 ارديبهشت 1396 - 10:26
مربی تیم ملی کبدی بزرگسالان ایران:
دعوت از کبدی کاران مازندرانی به اردوی تیم ملی
5 مرد و 2 بانوی کبدی کار مازندرانی در نخستین اردوی آماده سازی تیم های ملی مردان و زنان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی حضور دارند.

 

 به گزارش شمال ورزشی؛ مربی تیم ملی کبدی بزرگسالان ایران گفت:  مرد و 2 بانوی کبدی کار مازندرانی در نخستین اردوی آماده سازی تیم های ملی مردان و زنان ایران برای حضور در مسابقات آسیایی حضور دارند.

عباد دلیری افزود: امیرحسین محمد ملکی، محمد اسماعیل نبی بخش، محمد نوری، مصطفی فهیمی و میثم قنبری' پنج کبدی کار مازندرانی هستند که با 12 بازیکن دیگر دعوت شده به این مرحله از اردو تمرینات آماده سازی خود را در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز کردند.


وی که خود نیز مازندرانی است ،ادامه داد: نخستین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی بزرگسالان مردان ایران تا روز 28 اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران ادامه خواهد داشت.


مربی تیم ملی کبدی ایران همچنین به حضور 2بانوی مازندران در اردوی تیم ملی کبدی بانوان ایران نیز اشاره کرد وگفت: 'مینا اعتقادی و مژگان قاسمی' 2 کبدی کار مازندرانی هستند که از سوی کادرفنی تیم ملی به نخستین مرحله اردوی آماده سازی این تیم برای شرکت درمسابقات بازیهای آسیایی دعوت شدند.


دلیری اضافه کرد که کادرفنی تیم ملی کبدی بانوان برای نخستین مرحله اردوی آماده سازی این تیم 31 نفر از برترین های این رشته در کشور را دعوت کرده و تمرینات این تیم نیز در مجموعه ورزشی بعثت تهران درحال برگزاری است.


وی افزود: اردوی تیم ملی کبدی بانوان تا روز 26 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.


تیم های ملی کبدی مردان وزنان ایران خود را برای حضوری قوی تر در بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی آماده می کند.

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن