پربیننده ترین
کد خبر : 28069
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 - 12:04
مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران:
آی دی کارت رسمی سازمان لیگ برای خبرنگاران و عکاسان فوتبالی مازندران
خبرنگاران و عکاسان فوتبالی مازندران آی دی کارت رسمی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال را دریافت خواهند کرد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران گفت: خبرنگاران و عکاسان فوتبالی مازندران آی دی کارت رسمی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال را دریافت خواهند کرد.

مهدی رضی افزود: با هماهنگی های انجام شده با وزارت ورزش ونیز فدراسیون فوتبال، از این پس خبرنگاران وعکاسان مازندرانی می توانند با تاییدیه هیات فوتبال آی دی کارت مخصوص سازمان لیگ را داشته باشند تا در دیدارهای که تیم های استان به مصاف حریفان می روند، با مشکل مواجه نشوند.


وی ادامه داد : فوتبال مازندران در لیگ های یک و دو و سه و همچنین در لیگ برتر فوتسال و فوتبال ساحلی دارای نماینده می باشد و از این رو باتوجه به مشکلاتی که در سالهای گذشته برای خبرنگارانی که در دیدارهای خارج از خانه به همراه تیم های مازندرانی در مسابقات حضور پیدا می کردند ،تصمیمی اتخاذ شد تا تمامی فوتبال نویسان کارت مخصوص سازمان لیگ را داشته باشند.


مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران، همچنین با بیان اینکه در 2سال گذشته خبرنگاران و عکاسان این استان برای پوشش خبری وتصویری مسابقات لیگ برتر و لیگ های آسیایی اعزام شدند، ادامه داد: شاید در طول این دو سال حضور در مسابقات لیگ برتر و دیدن بازیکنان و استادیوم های مطرح کشور، یک آرزو برای زحمتکشان و قلم به دستان و عکاسان مازندرانی بود ، اما با اقداماتی که در طول این یکسال در واحد روابط عمومی هیات فوتبال صورت گرفته و با ارتباطی که با وزارت ورزش و سازمان لیگ برقرار کردیم، این تابو اکنون شکسته شد.


رضی افزود: درصورتی که خبرنگاران و عکاسان در حوزه فوتبال تمایل دارند برای مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و یا پوشش خبری بازی های ملی و حتی بازی های جام باشگاه های آسیا از نزدیک افتخار آفرینی های فوتبالیست های مازندرانی را ثبت کنند، می توانند با درخواست به هیات فوتبال استان مازندران و دریافت تاییدیه سایر مراحل دریافت آی دی کارت را طی کنند.


مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران اظهارکرد: مدارک لازم جهت صدور آی دی کارت شامل معرفی نامه معتبر از سوی بالاترین مقام مسئول در رسانه مربوطه و یک قطعه عکس3 در4 پشت نویسی شده برای هر یک از نفرات معرفی شده با توضیح سمت فعالیت( خبرنگار-عکاس-فیلمبردار ) و همچنین کارت عضویت در خانه مطبوعات و کارت خبرنگاری است که در ساعات اداری به روابط عمومی هیات فوتبال مازندران تحویل دهند./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن