پربیننده ترین
کد خبر : 28202
تاریخ انتشار : شنبه 10 تیر 1396 - 09:25
سرمربی شهریار ساری:
شرایط جوی به ضرر تیم ما بود
گرما و رطوبت هوا در بوشهر کار این تیم را در برابر دریانوردان سخت کرد.

 

به گزارش شمال ورزشی؛ سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری گفت: گرما و رطوبت هوا در بوشهر کار این تیم را در برابر دریانوردان سخت کرد.


افشین امیدی جمعه شب پس از شکست 2 بر صفر تیمش افزود: در این دیدار علاوه بر شرایط جوی که به ضرر تیم شهریار ساری تمام شد 2 بازیکن اصلی تیم را در اختیار نداشتیم.


وی بیان کرد: با این شرایط 2 تیم بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و نشان دادند که از مدعیان کسب عنوان قهرمانی هستند.


امیدی ادامه داد: در گل دوم تیم دریانوردان چنانچه بازی جوانمردانه رعایت و بخاطر بازیکن مصدوم تیم ما توپ به بیرون زده می شد اختلاف در حد یک گل می ماند و می توانستیم آن را به تساوی بکشانیم.


وی گفت: با این حال یک بازی عقب افتاده داریم که باید سعی کنیم با گرفتن امتیاز آن اختلاف خود را با تیم دریانوردان به حداقل برسانیم.


امیدی افزود: در چهار بازی باقیمانده تا پایان نیم فصل سه بازی آن را در خانه برگزار می کنیم که این امر می تواند برای رسیدن این تیم به صدر جدول مسابقات کمک شایانی کند.


سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: تیم داوری در این دیدار در مجموع عملکرد قابل قبولی داشت./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن