پربیننده ترین
کد خبر : 28224
تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 تیر 1396 - 23:35
بوکسور آملی مدال طلای خود را به سردار سلیمانی اهدا کرد
قهرمان آملی مسابقات بوکس جوانان آسیا نشان طلای خود را به شهدای مدافع حرم و سردار حاج قاسم سلیمانی اهداء کرد.

 

قهرمان آملی مسابقات بوکس طلای جوانان آسیا نشان طلای خود را به شهدای مدافع حرم و سردار حاج قاسم سلیمانی اهداء کرد.

به گزارش شمال ورزشی ؛ رضا حسن نیا امروز در حاشیه مراسم برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای روستای پلک سفلی شهرستان آمل که با حضور سردار' اسماعیل قاآنی' جانشین فرمانده سپاه قدس کشور برگزار شد، نشان طلای خود را به سردار سلیمانی ، فرمانده سپاه قدس اهداء کرد.


حسن نیا این اقدام خود را به پاس رشادتهای سپاه قدس وشهدای مدافع حرم در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در کشورهای سوریه و عراق اعلام کرد.


این ورزشکار آملی نماینده ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم بوکس ایران درمسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا با شرکت 120 بوکسور از 23 کشور جهان در شهر بانکوک برگزار شده بود، با شکست تمامی حریفان خود صاحب گردن آویز طلای جوانان آسیا شد.
همچنین ' امیر حسین ثقفی' دیگر بوکسور آملی تیم ملی جوانان نیز که در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشت، در دیدار با حریف قزقستانی در یک بازی نزدیک با رای دور از انتظار داوران بازنده اعلام شد و به مدال برنز بسنده کرد.


رقابت های بوکس قهرمانی آسیا جوانان با حضور بیش از 120بوکسور از کشورهای مختلف درشهر بانکوک مرکز تایلند در نیمه نخست تیرماه برگزارشد.


تیم ایران با 9 بوکسور دررقابت های قهرمانی جوانان آسیا شرکت کرد و و توسط ' رضا حسن نیا ' صاحب نشان طلا و ' امیرحسین ثقفی' نماینده سنگین وزن ایران صاحب نشان برنز شد./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن