پربیننده ترین
کد خبر : 28227
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1396 - 10:50
سکوی قهرمانی آسیا زیر پای بانوان کاراته کار مازندرانی
بانوان کاراته کار ایران در بخش کومیته تیمی رقابت های آسیا با برتری بر حریفان موفق به کسب مدال طلا شدند که در این تیم 3 نفره 2 بانوی مازندرانی حضور داشتند.

 

بانوان کاراته کار ایران در بخش کومیته تیمی بانوان رقابت های بزرگسالان آسیا با برتری بر حریفان موفق به کسب مدال طلا شدند که در این تیم 3 نفره 2 بانوی مازندرانی فاطمه چالاکی و روزیتا علیپور حضور داشتند.


نائب رئیس کاراته بانوان مازندران روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: تیم کومیته بانوان ایران پس از غلبه بر مالزی، ویتنام و ژاپن، در دیدار نهایی برابر چین تایپه به پیروزی 2 بر صفر دست یافت و قهرمان آسیا شد.


افسانه عالمی افزود: رقابت های کاراته رده های سنی مختلف آسیا که از 22 تیرماه به میزبانی شهر آستانه قزاقستان آغاز شده بود روز گذشته با برگزاری مبارزات فینال کومیته تیمی به اتمام رسید.


تیم ملی کاراته ایران در رقابتهای رده سنی بزرگسالان با کسب 4 مدال طلا توسط کومیته تیمی زنان و مردان، 4 مدال نقره و 2 برنز به کار خود در این رقابتها پایان داد.


در مجموع نیز کاروان کاراته ایران با کسب 20 مدال طلا، 12 نقره و 10 برنز در رقابت های رده های سنی مختلف آسیا (نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان) به عنوان قهرمانی دست یافت.


مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 660 ورزشکار از 27 کشور به مدت 4 روز در شهر آستانه قزاقستان برگزار شد./ایرنا

 
نظر شما
لوازم خانگی مصلحی
مجتمع پزشکی نور
سوگلی
مجتمع ایرانیان
ماهک
بازار نوشهر
باشگاه بانوان
شنوایی
محسن
بانک تجارت
بانک ملی
شهرک آرزو
حاج حسن